loader image

SPONSORLUK

Ofisten Sahneye, sponsorlara da tercih ettikleri sponsorluk kapsamında hedef kitleleri ile buluşma fırsatı vermektedir.

Ofisten Sahneye sponsorluk kategorileri şu şekildedir;

  • Ana Sponsorluk
  • Yan Sponsorluk
  • Ürün / Hizmet Sponsorluğu
  • Kategori Birincileri Ödül Sponsorluğu
  • İletişim Sponsorluğu

Tüm sponsorların logoları, Ofisten Sahneye projesi çerçevesinde uygulama ve duyurularda sponsorlara ayrılan kısımda üstlendikleri sponsorluğun tanımı ile birlikte yer alır.

Ofisten Sahneye projesinde her sponsorun türüne göre ek imkanlar sağlanmıştır

Proje isminin ana sponsora verilmesinden dolayı tek ana sponsorla yürütülecek projede birbirine rakip olmayan mecralardan birden farklı co-sponsor ve ürün/hizmet sponsorları ile yol alınacaktır.

Sponsorluklarla ilgili daha detay bilgi almak için basvuru@ofistensahneye.com adresinden sponsorluk dosyası talep edebilirsiniz.

GEÇMİŞ YILLAR BİRİNCİLERİ VE ÖDÜLLERİ

2011 : Yarışmayı AVEA – Musikişinas grubu ile kazandı. Ödülü Paris gezisi ve Stade De France’da gerçekleştirilen Black Eyed Peas konseri oldu.
 
2012 : Yarışmayı İPSOS KMG – Beter Bross Company Band grubu ile kazandı. Ödülü prodüksiyonunu Alen Konakoğlu ve Cem Sarıoğlu’nun yaptığı Amerikan stüdyolarında Single Albüm yapımı ve VIP dağıtımı oldu.

2013 : Yarışmayı TURKCELL – Celloband grubu ile kazandı. Ödülü alan grup önce Londra’ya uçarak İngiliz rock grubu Muse  konserinde keyifli bir gece geçirdi. Sonrasında viskinin anavatanı olan İskoçya’ya geçerek efsanevi marka Ballantine’s’ın kalbi olan damıtım evini ziyaret ederek viski tadım eğitimi aldı

2014 : Yarışmayı  3M – Band_it grubu kazandı Grup elemanları Tokyo’da çok egzotik ve eğlenceli bir tatil yaşadılar.

2015 : Yarışmayı Vivaki Türkiye – Media Player grubu ile kazandı. Grup üyeleri  Selanik – Kavala’da her yıl düzenlenen River Party’ye katıldılar.

2016 : Yarışmayı PEGASUS – Pegasus Band grubu ile kazandı. Cannes Film festivalinin ev sahipliğini üstlenen Palais des Festivals et des Congrès de Cannes ve Carlton Otel tarafından ağırlanan birincilerimiz müzik dolu geceler yaşadılar

2017: Yarışmayı İTÜ – Rock’ademic Stuff grubu ile kazandı. Grupların ödülü olarak sunulan Cote D’azur bölgesine gösterdikleri ilgi nedeni ile büyük ödül yinelenmiştir.

2018: Yarışmayı Anadolu Efes – Esaslı Band grubu ile kazandı. Cannes Film festivalinin ev sahipliğini üstlenen Palais des Festivals et des Congrès de Cannes ve Carlton Otel tarafından ağırlanan olan birincilerimiz müzik dolu geceler yaşadılar.

2019: Yarışmayı Bosch Termoteknik – The Goat villagers grubu ile kazandı. Birincilik ödülü gastronomi ve tarih şehri olan Roma tatili.